Máme otevřeno pro všechny

A jsme tady pro vás!

Knihovna Třinec, Infocentrum a Galerie města Třince funguje. MÁME OTEVŘENO!

A to za následujících podmínek:

• Navštívit knihovnu, infocentrum a galerii mohou všichni. Pro vstup do budovy a využívání našich služeb není nutné prokazovat bezinfekčnost.
  • Prosíme, používejte dezinfekci rukou u vstupu, dodržujte bezpečné rozestupy a především mějte po celou dobu nasazený respirátor.
  • Na kulturních a vzdělávacích akcích pořádaných knihovnou je nutno splňovat pravidlo ON a dodržovat hygienická opatření. Z pravidla ON existuje několik výjimek, viz bod II/17 opatření vlády. Prosíme, sledujte náš web: https://knihovnatrinec.cz/udalosti/. Budete mít jistotu, která akce se koná a která ne.
A poslední bod za nás je spíše přání a prosba. Buďte, prosím, maximálně opatrní a ohleduplní. Pokud se cítíte nemocní, není vám dobře, zůstaňte doma. Knihovna vám nikam neuteče a výpůjčky vám rádi prodloužíme přes e-mail nebo telefonicky (využít můžete samozřejmě také čtenářské konto). A pro vrácení knížek můžete využít bibliobox na Lidické ulici.
Všechna platná opatření najdete na webu covid.gov.cz.