Obalování učebnic

Pomůžeme vám s přípravou na školní rok.

Začátek školního roku!
Všichni zběsile nakupujeme sešity, tužky, papuče, …!
S prvními školními dny k tomu ale domů přibudou učebnice, které podléhají rychlé zkáze dětských aktovek.

Proto se začátkem školního roku znovu dáváme na vědomí, že máte možnost nechat si u nás v knihovně obalit veškeré učebnice a sešity nejrůznějších formátů, a to ještě ke všemu na míru.

Sami víme, že připravit všechny sešity a učebnice na nejrůznější karamboly celého školního roku – pomuchlání, polití, drobky od svačiny, … – stojí fůru času. Takže pro vás máme řešení:

• Přineste sešity a učebnice vašich dětí do Knihovny pro děti, my vám s jejich obalením pomůžeme.
  • Všechny je obalíme do fólie, ve které máme i naše knihy, takže ručíme za to, že něco vydrží.
  • Obalením na míru vyřeší problém nestandardních formátů učebnic.
  • Ceny za obalení:
    formát A5: 8 Kč/ks
    formát A4: 14 Kč/ks
    formát A3 a větší: 20 Kč/ks
  • Obalené sešity a učebnice si budete moci vyzvednout do 2 pracovních dnů.

Více informací o této službě vám poskytnou naše kolegyně z Knihovny pro děti na tel.: 558 999 120 nebo na e-mailu: deti@knihovnatrinec.cz.

obaleč knihovnický 2019 WEB