Knihovna Třinec funguje – bezkontaktně

Jsme tady pro vás i v 5. stupni PES, ale pouze bezkontaktně

Česká republika se aktuálně nachází v 5. stupni PES, který umožňuje knihovnám pouze bezkontaktní výdej předem objednaných výpůjček a služeb. Přizpůsobili jsme proto provoz knihovny, abychom mohli fungovat a být tady pro vás. Co to znamená, podrobně vysvětlujeme na grafice níže.
Upozorňujeme, že vydáváme pouze dopředu objednané knihy, časopisy nebo deskové hry v maximálním počtu 5 ks.  Otevírací doba zůstává stejná jako před Vánoci, což znamená, že výdejní místo bude fungovat také v sobotu.
Mimo provoz zůstává Galerie města Třince a Infocentrum Třinec. Uzavřeny jsou také všechny pobočky knihovny.

Vstup do roku 2021 jsme si všichni představovali zřejmě úplně jinak, přesto doufáme, že se situace začne brzy zlepšovat a zase se potkáme u nás v Knihovně Třinec, galerii nebo informačním centru. Držte se a hlavně buďte zdraví.

Okénko knihovna výdejní BEZKONTAKTNÍ místo WEB