KNIHOVNA PRO DĚTI

otviracka-deti

Knihovnu pro děti najdete v přízemí ústřední knihovny. Cesta do ní vede rovnou ze vstupní haly kolem zeměkoule. Je určena především dětem do 15 let, jejich rodinám a kamarádům.

Knihovna pro děti je útulné, bezpečné prostředí, které střeží vlček, náš maskot.
Pro návštěvníky máme spoustu knížek, časopisů, deskových her a přístup k internetu. Najdete tady i Pohádkový pokoj, který rády navštěvují rodiny s malými dětmi.

Mimo absenční výpůjčku knih zajišťujeme také odborný program pro MŠ a ZŠ z Třince a okolí. Cíleně a systematicky se věnujeme dětem a výrazným způsobem podporujeme rodiny, kvalitní knihy a koncepčně především dětskou čtenářskou gramotnost. S těmito cíli jsou spojené pravidelné akce, které se u nás konají.

Seznamte se se službami knihovny v sekci Poprvé v knihovně.

Se vším vám rády poradí:

Mgr. Marika Zadembská

vedoucí Knihovny pro děti a Mklubu