Knihovna Třinec a situace týkající se koronaviru

Aktualizováno 15. 4. 2020

Vážení návštěvníci a uživatelé Knihovny Třinec,

vzhledem k situaci, která je způsobena šířením koronaviru, nařízením vlády, vám oznamujeme, že od pátku 13. 3. 2020 do neděle 7. 6. 2020 (termín poslední avizované fáze rozvolňování opatření týkající se také knihoven je pondělí 8. 6. 2020) je Knihovna Třinec uzavřena. Toto opatření se týká také poboček knihovny, Infocentra Třinec, Galerie města Třince a Senior Pointu.

Námi přijatá aktuální opatření jsou (aktualizace 15. 4. 2020):
  • Uzavření všech provozů Knihovny Třinec (včetně poboček, Infocentra Třinec, Senior Pointu a Galerie města Třinec) do neděle 7. 6. 2020 (tento termín je předběžný, může se v průběhu času měnit).
  • Zrušení všech plánovaných kulturních a vzdělávacích akcí do konce června.
  • Přeložení plánovaných akcí na podzim. V případě, že jste si zakoupili vstupenky na akce, které byly zrušeny, ale hledáme nový termín konání, zůstávají vstupenky v platnosti. Jakmile budeme znát nový termín konání, dáme vám vědět podrobnosti a aktuální informace. V případě dotazů, prosíme, pište na e-mail knihovna@knihovnatrinec.cz
  • Knihy, časopisy a noviny MŮŽETE VRACET DO BIBLIOBOXU. Ten bude otevřen ve všední dny, od pondělí do pátku, od 7:00 do 15:00.
  • Aktuální výpůjčky a rezervované dokumenty vám budou prodlouženy do 14. 6. 2020. Zpozdné je do tohoto data automaticky zastaveno.
  • Pokud vám vyprší registrace, je možné ji prodloužit a zaplatit převodem na účet. V takovém případě nás, prosím, kontaktujte na e-mail: knihovna@knihovnatrinec.cz
V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se knihovny volejte a pište na: Tel.: +420 558 999 101 email: knihovna@knihovnatrinec.cz
Senior Point (informace pro seniory): +420 604 659 567
Infocentrum Třinec (všeobecné informace a informace o vstupenkách): +420 774 340 334
Sledujte také naše sociální sítě a webové stránky, kde budeme průběžně zveřejňovat aktuální informace týkající se provozu knihovny a opatření, která jsme přijali.
Děkujeme, všem přejeme pevné zdraví a prosíme, NOSTE ROUŠKY a nepodceňujte aktuální situaci.
Vaše Knihovna Třinec