Volby v knihovně

banner knihovna volby

Krajské volby v knihovně

Volby do krajských zastupitelstev probíhají každé čtyři roky, a to ve všech krajích ČR, vyjma hlavního města Prahy. Letošní krajské volby proběhnou společně se senátními volbami 20. a 21. září 2024

Do prostor naší knihovny jsou umístěny tři volební místnosti, a to konkrétně pro volební okrsky č. 9, 11 a 12, proto budou v pátek a v sobotu uzavřeny pro čtenáře a běžné návštěvníky prostory našeho Mklubu a Malé galerie.

Pokud nevíte, koho volit, vyzkoušejte volební kalkulačku, kde zjistíte, které strany či hnutí budou nejlépe reprezentovat vaše názory a postoje.

Oslavte demokracii a jděte volit.
Vaše knihovna

NAVÍC:

V termínu 22.-23. 11. 2024 chystáme Festival svobody Třinec 2024 – festival akcí a témat, která respektují demokratické principy.  Už na začátku září jej uvedou tzv. Vlaštovky Festivalu svobody – akce, které jsou předzvěstí blížícího se Festivalu svobody Třinec 2024.

Festival svodoby 2024 Listování Už je tady zas WEB
kalhousová