ZAVŘENO – Září 2024

Na státní svátek 28. 9. 2024 bude v knihovně a infocentru zavřeno.

V tomto týdnu nás čeká státní svátek. V knihovně i Infocentru Třinec zavřeno. Naši zaměstnanci budou doma se svými rodinami, stejně jako vy.

Tedy v sobotu 28. 9. 2024 bude v knihovně a infocentru zavřeno.

Pokud budete potřebovat během těchto státních svátků vrátit knihy, můžete je vracet vhozením do Knihožrouta, kterého najdete před vstupem do knihovny. Rezervace si můžete ještě během pátku 27. 9. 2024 nechat odložit do Knihoboxu, kterého najdete v rohu mezi knihovnou a kavárnou – knihy si z něj můžete vyzvedávat 24/7. Další knížky si budete moci osobně půjčit znovu v pondělí 30. září, kdy bude knihovna otevřená podle standardní otevírací doby.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemně prožitý sváteční den.

Vaše Knihovna

P. S.: Pokud vám bude přece jen smutno, sledujte nás na facebook nebo instagram.

uzavření knihovny září svátek 2024 WEB

NAVÍC:

V pondělí 30. 9. 2024 nás čeká první z vlaštovek Festivalu svobody 2024 , a to oblíbené LiStOVáNí s představením Už je tady zas!

#knihovnatrinec #mámezavřeno #knihynepůjčujeme

Festival svodoby 2024 Listování Už je tady zas WEB