Od snů k vlastním projektům skrze partnera a dítě

7Květen

Knihovna Třinec - velký sál

Čas: 16:00
Kapacita: 50 osob
Vstupné: zdarma

Prezentace Od snů k vlastním projektům skrze partnera a dítě

Přijďte si v pondělí 7. května 2018 v 16.00 do velkého sálu knihovny poslechnou autobiografickou prezentaci Evy Turoňové z MaMamoveEva chce s vámi sdílet svůj životní příběh, kdy sny vůbec nemusí (s)končit jen v naší fantazii, ale mohou se jeden po druhém plnit. Někdy jednoduše, jindy jako velká výzva a výstup z komfortní zóny. Na její cestě je nejeden splněný sen a vidí, jak to rozhodně nekončí. Chce s Vámi sdílet, co za kouzla se otevírají s podporujícím partnerem a dcerou, která vám do života přijde jako velká učitelka a studnice inspirace. Jak i hluboko uložené sny a touhy mohou spatřit světlo světa.

“Mám sny! Dávám životu příležitost,aby měl co plnit! Mít sny je vzrušující, obohacující a dává nám to radost a chuť žít náš každodenní život, k něčemu směřovat. Nebo jen tak jdeme tou naší cestou s vědomím obrazů, které vznikly v naší fantazii a díky kterým si uvnitř nosíme to krásno, ideálno, ten vysněný život. Najednou se nadechnete, stojíte uprostřed každodennosti a zjistíte, že žijete svůj sen. Stačí být otevřený, mít odvahu, vyvinout nějaké úsilí a hlavně, ty své SNY MÍT! Jednoznačně to stojí za to. :-) Je to nezapomenutelné a nepřenositelné! Přeji hodně štěstí a krásných okamžiků s vašimi sny.”

Akce se koná díky projektu Kulturní a komunitní kurátoři Třinec, který nám umožňuje spolupracovat v průběhu celého roku s vámi, našimi návštěvníky, uživateli a obyvateli našeho města, a otevírat prostor knihovny vašim přáním, vizím a představám. Letos jsme oslovili mimo jiné Patrika Čavoje z Fit Factory Třinec a Evu Turoňovou z MaMaMove, aby nám pomohli připravit květnový program. Patrik s Evou se zhostili svého kurátorského úkolu opravdu poctivě a připravili celoměsíční program plný pohybu, inspirativních přednášek a workshopů. Je na co se těšit. Odvažte se a buďte u toho s námi. ✌️ 💪

Celoměsíční program Patrika a Evy si můžete prohlédnout zde nebo v programu níže.

Program s MaMamove a Evou Turoňovou

pondělí 7. 5. 2018

velký sál  16:00-17:30 Od snů k vlastním projektům skrze partnera a dítě
    “Žijte svůj příběh, vaše dítě se přidá.” – inspirativní přednáška
    přednáška

čtvrtek 17. 5. 2018

velký sál  9:30-11:00 Po porodu krásnější než kdykoli předtím
    Ukážeme si, jak z mateřství vytěžit maximum pro svou krásu, zdraví, pohodu a dobrý pocit.

sobota 19. 5. 2018

velký sál  9:30-11:00 Po porodu krásnější než kdykoli předtím