Trujkunt 9 – Tramvaj na Sachsenberg – křest knihy
Místo konání
travnatá plocha za knihovnou / Mklub
Čas: 17:00
Kapacita: 75 osob
Vstupné: 100 Kč
Trujkunt 9 – Tramvaj na Sachsenberg se bude křtít v knihovně
Nejnovější díl detektivní série třineckého rodáka a úspěšného spisovatele Petra Sagitaria vychází už na začátku června!
A my máme tu čest oznámit vám, že ve čtvrtek 25. 6. 2026 v 17.00 se bude v naší knihovně Tramvaj na Sachsenberg křtít, a to za přítomnosti autora Petra Sagitaria.
Čeká nás křest a autogramiáda. O dramatické čtení vybraných pasáží z knihy se postará herec Richard Liberda.
Křest knihy se bude odehrávat ve venkovním prostoru za našim Mklubem a vstupné je 100 Kč. Vstupenky lze zakoupit online nebo na místě v Infocentru Třinec.

Tramwaj Cafe je kavárna v polském Těšíně a zároveň místo, kde se sbíhají všechny nitky související s dalším brutálním zločinem, který musí vyřešit Roman Saran, major ostravské kriminálky, a jeho tým.
Jak spolu souvisí hlava mrtvé dívky nalezená před několika měsíci na ostravském nábřeží a zmizelý fotograf pornografických aktů Josef Bielica? Proč fotografova manželka žádá o pomoc Romanova nejbližšího kamaráda Marka Hotu, ale o policii nechce ani slyšet? Má to něco společného se šuškandou, že Bielica se zapletl s ruskojazyčnou mafií? Roman Saran si tentokrát musí poradit nejen se zločinci a netrpělivými nadřízenými, ale i s pubertální dcerou, a tím pádem definitivně vyřešit svůj vztah s pražskou policistkou Ninou.









